Informacje

Niepubliczne Przedszkole Językowe HAPPY KIDS jeszt czynne w godzinach 6:00 - 17.00 od poniedziałku do piątku.

Przypominamy, że nabór do przedszkola prowadzimy cały rok szkolny dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat!
W celu zapisania dziecka prosimy o kontakt telefoniczny pod numer tel. 512-568-747.

organizacja i finanse

Kwestie organizacyjne przedszkola happy kids.

Celem przedszkola jest wsparcie całościowego rozwoju dziecka. Wsparcie realizowane przez proces opieki, wychowania i nauczania. Dziecko uczy się, czyli odkrywa własne możliwości oraz gromadzi doświadczenia.

Statut dostępny jest w sekretariacie.

Opłaty związane z czesnym oraz wyżywieniem dziecka.

Opłaty związane z uczęszczaniem dziecka. Wliczone zostały wszystkie zajęcia oferowane przez placówkę. Zerknij także na całodzienny koszt wyżywienia dziecka.

Dokumenty

Niezbędne dokumenty do rejestracji oraz związane z pobytem dziecka w przedszkolu.

Tutaj znajdziesz niezbędne umowy, wnioski oraz oświadczenia. Folder ten został zabezpieczony hasłem, poproś o dostęp do dokumentacji w przedszkolu.
Zapoznaj sie także z klauzulą informacyjną dotyczącą RODO.

Plan dnia

Zapoznaj się z ramowym rozkładem dnia w happy kids.

Organizacja zabawy, nauki i wypoczynku w przedszkolu oparta jest na rytmie dnia, czyli powtarzających się systematycznie fazach, które pozwalają dziecku na stopniowe zrozumienie pojęcia czasu i organizacji. Dają mu poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Niepubliczne Przedszkole
Językowe Happy Kids

ul. Słoneczna 1,
telefon: 512-568-747